Džanička

Co je to PC Analyzer.. Prý to vyžaduje analýzu.. Co to znamená..

Nejlepší odpověď
www

Nevyžaduje, ale provede analýzu PC 😉. Tedy ukáže, co tam je nainstalováno, zabudováno atd.
Promiň, snažím se „polopatě“ 😁

Další odpovědi
Hlada

Chtělo by to víc informací. Jestli myslíte ten, co je součástí AVG, tak podle popisu nic nedělá, jen upozorní na chyby v registrech, fragmentaci souborů a najde neplatné zástupce. Je to reklama pro AVG PC Tuneup.