Nikkol

Co je to patologický vztah?

A opravdu existuje závislost při které člověk vyhledává právě tyto patologické vztahy?

Nejlepší odpověď
FOG

Nebezpecne zavislosti na cemkoliv.
Ale tebe asi zajimaji ty na osobach zejmena druheho pohlavi,coz vede obcas k nevere a nekdy to je ani nemozne docilit,napr nejaka celebrita,ci vysoce postavena osoba,ke ktere se nemame moznost nijak priblizit,ale szira nas to.

Zdroj: Wikipedia plus zivot.

Další odpovědi
Deli

Je to vztah nenormální, nezdravý…
Poškodí-li rodiče své dítě výchovou (třeba otec matku bije) je velká šance, že jejich dcera bude tíhnout k násilnickým typům a synek nepůjde pro ránu daleko.

elektrikář

Také pokud se kluk ještě po 40 letech drží doma u maminky.