Cass

Co je to ofrankovaná obálka?

Tento pojem slýchám poslední dobou často, ale vůbec nevím ,co to znamená. Poradíte někdo? :)
P.S. : Omlouvám se, ale nevím kam jsem tuto otázku měla zařadit:)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Oznámkovaná, přesněji vyplacená. Je na ní buď poštovní známka nebo otisk výplatního stroje s hodnotou známky.

Další odpovědi
Elk

To znamená, že se na obálku nalepí známka, nejlépe poštovní.

hanulka11

to je obálka se známkou -vložte do ofrankované obálky, protože pokud by byla obálka nevyplacena ,tak je to špatně