HerbiG

Co je to odér?

Co je to odér? Jaký je význam?

Nejlepší odpověď
annas

Odér = vůně, ale i zápach, pach

Další odpovědi
quentos

definice jsou v pořádku, jen technická poznámka – popisem otázky se rozumí až to pole pod ní, tedy tam, kam jsi napsal „omlouvam se za ty otazniky,ale pise mi to: Popis otázky musí být delší než 20 znaků“. Otázka jako taková může být i kratší.

anonym

Charakteristický čichový vjem.

panenka

ODÉR=vůně ,pach,zápach

Zdroj: http://www.online-slovnik.cz/slovnik-cizich-slov/oder

fanulka

Podle slovníku cizích slov to znamená vůni-v opačném případě i něco nevoňavého.Tak že je to něco zjistitelného čichem.

FOG

Co to je ,nejaky pansky oder?
/Jiri Sovak/

Zdroj: Film -" Zitra vstanu a oparim se cajem."