Co je to netbook?

V poslední době jsem zaznamenal na trhu novou kategorii tzv. netbooků. V čem jsou odlišné od klasických notebooků? Pro koho jsou určeny?

Odpovědi
Teammer

Netbooky jsou menší notebooky, které se zaměřují hlavně na váhu, nišší spotřebu a cenu a samozřejmě rozměry
Využití je jasné, takový netbook můžete dát prakticky kamkoliv(kamarádka ho nosí v kabelce), a spustit ho můžete taky kdekoliv(práce v metru, autobuse,…), zároveň vydrží i déle na baterii…
Nevýhodou je nišší výkon, a absence určitého hw(mechanika, určité porty(zíleží na typu a značce).

Jivinho

Netbook-notebook s malou úhlopříčkou, lehký, prostě dobrý k přenášení a „akorát“ na „net“.