Jose1f

Co je to nesdílená grafika?

Mám na mysli nesdílenou grafiku u notebooku. Čím se liší od klasické grafiky a jaké výhody přináší uživateli?

Nejlepší odpověď
baghira

Nesdílená má svou vlastní paměť. Sdílená využívá ke své práci operační paměť počítače (takže ji vlastně „krade“ aplikacím).

Další odpovědi
Nanoon

Sdilená grafika má tu výhodu, že je přímo zabudovaná v základní desce a uživatel se nemusí o nic starat. Na normální používání pc stačí. Pokud ale chcete hrát hry, doporučuji sáhnout po té klasické, herní výkon bude mnohem vyšší.