Hakunamatata

Co je to nejcennější, co člověk ma?

Nejlepší odpověď
briketka10

život a zdraví
pocit spokojenosti :)

Další odpovědi
anonym

Doporučuji ti vybírat pro své dotazy (zřejmě si zpracováváš nějakou vlastní statistiku) do kategorie ankety a zábava. Tvé dotazy postrádají věcný charakter OTÁZKA – ODPOVĚĎ, a silně zavánějí potřebou chatování. Zvaž dobře, co má tato otázka společného s kulturou. Neber to jako sekýrování, je to RADA.

Nejcennější je přece život. Není většího daru, který se nám dostává.
Za ním jdou láska, zdraví, děti, vnoučata, milovaný partner, a dále už je to o prioritách každého jedince.
Kdyby ses podívala do vyhledávače, tak bys zjistila, že ale ani tento tvůj dotaz není originální.

annas

Je toho hodně komě života.

Vzpomínky jsou rájem, z něhož nemůžeme být vyhnáni.
Smích – je ztracený každý den našeho života, kdy jsme se nezasmáli.
Pláč – i v slzách je síla.
Osobní svoboda. – žijeme tak, jak se rozhodneme.
atd.

Doplňuji:
K životu patří zdraví, slušnost a toelrance …

Alesh

Život? Zdraví? Těžko říct, záleží, čím to chceš měřit. A spousta věcí je prakticky nezměřitelných. Taky to každý vnímá trochu jinak.

autacek

Nejcennější je pocit duševní i fyzické spokojenosti, pokud jej máš, máš ten největší poklad na celém světě :o)

zjentek

život a zdraví není věc, kterou je možno „mít“. když se na to podíváš, tak člověk nic nemá ,)

led

Najcennejšie pre človeka je byť človekom. Ak príde o pocit človečenstva, prestáva byť človekom.
Kultúra je jeden z najväčších prejavov človeka, oddeľuje ho svojim významom od iných živočíchov. Kultúra je najvýšší prejav myslenia.

ponovotny

to budeš ty

cochee

Diamantové hodinky Breitling? 😛

anonym

Pragma faulo, to svědčí o dobrém zažívání a s tím spojené veškeré věci.

oskar

Nejcenější je to naše zdraví,možná mladí lidé to vidí trošku jinak,ale také na to časem přijdou…

FOX.IK

Zalezi na tom, „co ma“. Kdyz ma prachy, tak jeho nejcenejsi vec budou penize…takovy clovek ma pak vse, do jiste miry i zdravi, protoze kdyz dnes mate penize, tak si muzete dovolit daleko lepsi lecby nemoci, nez lidi bez penez.
Pro me je o urcite strecha nad hlavou, diky ktere mam to zdravi.

Damiana

Zdraví, bez debaty. Všechno ostatní souvisí jen s inteligencí a intelektem dotyčného jedince. Takže priority má každý někde jinde. Od povrchnosti po vážné a zásadní věci. Ovšem bez zdraví není život a tím pádem – nic.

nonnel

Kyslík. Mimochodem Hakunamatata co tata ma na haku?

Medulienka

Pro mě je vedle samotného života nejcenější svoboda a láska.

jirkajirka

Nejcennější pro člověka je to co ho dělá šťastného a spokojeného.Jak třeba může být pro člověka nemocného rakovinou trpícími velkými bolestmi nejcennější život?

Tlama

Čas, to nejcenější co člověk má! O lidském životě někdy rozhodují vteřiny, minuty, ale i přítomnost někoho, kdo je Vám kdykoliv připraven pomoci. Někoho, kdo Vám řekne: „Žij dál, tohle není tvůj poslední den!“. 🙂