lenisek01234

Co je to námět? Prosím o rychlou odpověd právě se to učím děkuji :)

Doplňuji:
Co je to námět v DĚJEPISE?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Jednoduše je to inspirace k nějakému výrobku, článku, knize, obrazu, písně, básně

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/N%C3%A1m%­C4%9Bt

Další odpovědi
mosoj

Tak honem v tom učení přidej !!!

annas

Náměšt je stáe námět, až v CJLm, DJ, ZEM apodl Je to něco, co vás zaujal a o čem bude psát, v DEJ třeba o Karlu IV., Husovi, Přemyslovcích, ŽIžkovi, založení Národního divadla, uměšlecké styly v umění – znaky gotiky, baroka, rokoka . riozídkly či shodas apod. Vyberte si to, co vás uajímá. Možností je hodně.,

annas

Oprava . Námět je stále námět, ať v CJL, DEJJ, ZEM apod. Jo to něco, co vás zaujalo a o čem budete psát. Jen bude jiný pohed historický , zeměpisný, literární, pípadně politický. . Zkuste sama přemýšlet, Není to těžké.

Syd

Námět v dějepise? To nevim. Asi to budeš muset nějak zasadit do kontextu. Kde jsi to četla?