lavetrapka

Co je to monofonní?

Jen tak jsem brouzdala po netu a narazila jsem na slovo monofonní.Nevíte náhodou co to je?

Nejlepší odpověď
Dandi

Monofonní se užívá ve spojení s mobilními telefony.Jedná se o typ vyzvánění, kdy mobil vyzvání pouze jedním tónem. Například stará Nokia 3310. Po této technologii nastoupily telefony polyfonní, kdy jsou schopny vyzvánět několika tóny např. Nokia 7650. A nakonec posledním trendem je vyzvánění mp3, kdy jsou schopny telefony vyzvánět tak, jakoby přehrávali hudbu.

Další odpovědi
Attack-design

Monofonní vyzvánění jsou vyzvánění s jedním tónem. opak – Polyfonní vyzvánění jsou složené z více tónů a vytváří melodie.

alenka901

je to melodie složená pouze z jednoho tonu,vetšinou nás napadne ve spojitosti se staršímy tipy mobilů