Co je to mlíčňák?

co je to mlíčňák to by mě zajímalo!!

Nejlepší odpověď
PO

Mlíčňák se říká těm listům od pampelišek…rostou všude (i bez žlutých pampelišek) – je to plevel.

Další odpovědi
medvet

Mlíčňák je samec ryby-produkuje sperma jemuž se říká mlíčí. Samice která produkuje vajíčka, tedy jikry, je tedy jikrnačka (-:

doktorka

Mlíčňák také může být mléčný zoubek.
Mají ho děti i zvířátka.

Bonifác

Mlíčňák se také říká člověku který je mladý nebo s něčím začíná. Př. člověk který nastoupí poprvé do nové práce. Je to odvozené od malého dítěte které se ještě živý mlékem a ve všem teprve začíná.

michaelaKOBYLA

Takmlíčňák je jak samec ryby tak také nedozrálí vnitřek vlašského ořechu