vamplires

Co je to misionářská poloha?

Doplňuji:
Jak jako obličeji k sobě?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu, je v něm vysvětlen i původ.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-misionarske-poloze-rika-misionarska-poloha

Další odpovědi
terry

Obličeji k sobě. Patří do kategorie sex.
Doplňuji:
http://www.go­ogle.cz/imgres?q=mi­sion%C3%A1%C5%­99&um=1&hl=cs&sa=N&biw=1­242&bih=841&tbm=is­ch&tbnid=DrWCzMpAu­NT_7M:&imgrefur­l=http://www.ad­min.elle.cz.hf-www.kaora.cz/Laska-Sex/Kamasutra/Mi­sionar-na-entou&docid=RQ4N9Gxv­FywyuM&w=500&h=6­10&ei=l4B7TqvzGI­3SsgbR4OnPDw&zo­om=1&iact=hc&vpx=538­&vpy=172&dur=542&hov­h=145&hovw=119&tx=108­&ty=154&page=1&tbnh=14­5&tbnw=119&star­t=0&ndsp=21&ved=1t:429,r­:2,s:0

baghira

Žena leží na zádech, muž do ní proniká zepředu.

Svůj název měla údajně získat propagací této polohy křesťanskými misionáři, kteří se snažili domorodé obyvatelstvo přimět k „polidštění“ pohlavního styku tak, aby při něm žena hleděla muži do očí, jde však s vysokou pravděpodobností ve skutečnosti jen o legendu

Zdroj: http://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/thumb/9/9d/Mis­sionary_Sex_Po­sition.png/220px-Missionary_Sex_Po­sition.png

fcoop

Co mě na malou chviličku trošku odrovnalo – svérázné vysvětlení jednoho „vysvětlovatele“ z odkazu Kerberuse.
To je fakt mňamka.
-------------Církevní hodnostáři – komunisté by neměli s čím novým přijít, proto vymýšleli různé grimasy, polohy, smrazení kouřem a klekání do poloh nabízejícím se botám. Když museli něco takového vymyslit, opíjeli se vínem, koukali dolů na lid a příjemně se u toho bavili. Bohužel ani v den přijetí jejich recesistického nápadu polohy „přírodanepříroda“ nevystřízlivěli a tento nápad se přírodě zalíbil. Za to si s církevními hodnostáři – komunisty zahrála příroda a všichni takoví míří rovnou do pekla.

Kerberus

Ad fcoop. Vybavila se mně slova německých marxistů. Ale to se dostanu trochu jinam, spíš obecně k sexualitě. Ti uváděli podobně jako ostatní, že sexualita souvisí s nevědomím člověka, ale mnohem důležitější je bezprostřední vztah mezi sexualitou a ekonomikou, tedy ekonomika=sexu­alita. Dobrá ekonomika prý rozvíjí i sexualitu. Jak tomu rozumět???
Vždyť sexualita, tedy i prostituce (tak marxisté označovali i vztah v manželství) je neškodné analgetikum, které působí jako opium. Na co asi umožňuje zapomenout????

Proto jiní „moudří“ v rámci vědeckého světového názoru přišli s něčím novým … Když do pekla, tak přece na pěkném koni…to umožňuje zapomenout na to, co se děje kolem..

Kerberus

Omylem jsem klikla, chtěla jsem svůj příspěvek smazat, ale poozdě. Omlouvám se.