Co je to Mini Wireless Optical Mouse Receiver?

Mamka mi dala takovou malou flashku myslel jsem že je to flashka ale ono to nestoruje data – vždy když to vložim do počitače,začne jenom blikat světílko co je na te „flashce“ nebo jak to nazvat a to je vše. Jinak absolutně nevím k čemu to je dobrý – je tam na tom i malé tlačitko černe ale taky nevím k čemu slouži. Na te „flashce“ je napsáno tohle:
WINTECH Computer GmbH
MR-1017(DS-2135)
Mini Wireless Optical Mouse Receiver
Rating: 3V:::100mA
Tested to comply with CE standarts.
Co to je za typ hardwaru?

Nejlepší odpověď
cochee

To je protikus pro bezdrátovou myš. Myš bez kablíku musí nějak s PC komunikovat a to se děje přes tadytu „flešku,“ která samozřejmě není paměť a data opravdu skladovat neumí.

Další odpovědi
isteron

Receiver je prijímač.

kablik

mamka ti k té věcičce zapoměla přikoupit bezdrátovou myšku, asi v domění že ti kupuje flešku…