Sober

Co je to metoda RUŠ?

Nejlepší odpověď
annas

Terapií RUŠ se dají řešit nejrůznější psychické, fyzické i sociální problémy. Prakticky jakékoli fyzické onemocnění lze vyléčit nebo zmírnit. Léčit lze i psychické problémy, například nejrůznější obavy, strachy, úzkosti, smutky, pocity opuštěnosti, sebetrestání, sebepoškozování, nejrůznější fobie, deprese, pocity nenávisti a hněvu, problémy se žárlivostí, závistí, prožitá traumata, šoky, pocity samoty, marnosti, strach ze smrti, sebevražedné sklony, poruchy příjmu potravy, alergie, bolesti hlavy… Úspěšně a trvale lze řešit i trauma z rozvodu, rozchodu či nefunkčního vztahu, úmrtí blízkého člověka i milovaného zvířátka. Dále je možno pomocí RUŠ překonat zdánlivá omezení, která brání klientovi dosáhnout toho, co si přeje, ať už se jedná o zlepšení finanční situace, získání dobré práce, kvalitního partnerského vztahu apod.

Více v odkazu.
Doplňuji:
Abyste nemuseli otvírat odkaz. RUŠ = Rychlá a Účinná změna Skutečnosti.
Ruš, co ti vadí!

Zdroj: http://www.dik­sa.org/metoda_rus­.htm#r1