Pavel CZ

Co je to měření EAV?

Slyšela jsem o měření EAV, víte někdo, co to je?

Odpovědi
standa

Laicky řečeno jedná se o měření ´elektrické´ charakteristiky akupunkturních bo­dů.

Při vlastním měření se prý vyhodnocuje kožní odpor v akupunkturním bodě nebo elektrický potenciál v akupunkturním bodě. Měření je obvykle uspořádáno tak, že měřený drží volně v jedné ruce elektrodu tvaru válce (indiferentní elektroda) a obvod se uzavírá pomocí aktivní elektrody (sondy), která je obvykle hrotnatá a a přikládá se hrotem do akupunkturního bodu. Obvod je napájen ze zdroje nízného napětí, obvykle jen několika málo Voltů. Časový průběh proudu obvodem během přitlačení a oddálení aktivní elektrody je vyhodnocován operátorem přístroje.

Vyšetření metodou EAV by mělo být schopno diagnostikovat prakticky všechny choroby i poruchy organizmu.

Prý… 🙂