Co je to lonelypamphle­teer.com?

Doplňuji:
K čemu to slouží?

Nejlepší odpověď
RomanP

otevři odkaz a uvidíš co to je
Doplňuji:
podle všeho je to jakýsi přehled placených reklam nebo prostoru na netu s cenami dost tam převažuje porno. Na podobné stránky v USA bych moc nelezl.

Další odpovědi
kapka

To RomanP: Vy jste na tom odkazu už byl? Já ano, ale k čemu ta stránka slouží jsem nepochopila. Je tam nějaký vyhledávač, který ale nic nevyhledává.
Nejspíš i czechrapsind tam byl, ale právě proto se ptá, k čemu to slouží. Kdo to ví, odpoví…