frankie

Co je to líná pěna u matrace?

Nejlepší odpověď
hanulka11

je to termo, paměťová matrace. Je výborná, protože se přizpůsobí tělu člověka a tím je spánek kvalitní, nikde nic netlačí .
Doplňuji:
mohu jen doporučit-fakt se dobře vyspíte

Další odpovědi
panenka

Líná pěna je nízkoelastický materiál s vysokou hustotou. Tato pěna má schopnost reagovat na teplo a tlak, tím mění svojí tuhost (měkne) a přizpůsobuje se křivkám těla.
Pěna obejme příjemně Vaše tělo, rozloží hmotnost, to snižuje vznik proleženin a otáčení během spánku. Dopřejte si klidný spánek, uvolnění svalů a relaxaci.
Tento materiál se také používá pro výrobu matrací vhodných pro uživatele upoutané na lůžku.

Zdroj: http://www.rot­hwell.cz/lina-pena