panenka

co je to letecká pošta jak funguje

najela jsem si na leteckou poštu byla tam jen kolonka zda chci přiložit soubor poslat a že se to uloží 25 dní,chtěla bych vědět kam když dam poslat kam se to odešle, musím přece zadat meil?můžete mi někdo napsat přesný postup jak postupovat?děkuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

letecká pošta funguje tak,že nahrajete ze svého PC nějaký větší soubor,který se nedá poslat e-mailem,když se načte tak se vám ukáže jakou konkrétní adresu má(URL)tu potom skopírujete a pošlete e-mailem tomu koho jste si vybrala,že mu soubor pošlete,ten si na tu adresu klikne a soubor si stáhne do svého PC z netu,toť vše.