ozzius

Co je to KS v autobazaru?

Zdravím, v inzerci jednoho autobazaru je psáno „Nebereme poplatek za sepsání KS“ co znamená ta zkratka KS? Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

V autobazaru s vámi uzavírají kupní smlouvu (KS) o prodeji či koupi vozu.

Můžete si přečíst, že "kupní smlouvou se prodávající zavazuje, že kupujícímu odevzdá automobil včetně příslušné dokumentace (technický průkaz) a případně příslušenství (zimní kola, střešní nosníky apod.) a umožní mu k němu nabýt vlastnické právo.

Kupující se zavazuje zaplatit kupní cenu způsobem ve smlouvě uvedeným atd."
http://www.bu­sinessinfo.cz/cs/clan­ky/koupe-pouziteho-vozu-pravni-rizika-a-jak-jim-predchazet-64965.html