nikeroska

co je to kreditní ÚČET?

Při výběru z bankomatu, mi vyskočí okno na zadání čísla kreditního účtu? Poraďte promí

Nejlepší odpověď
kenyrts

vzor:
jedná se o úvěrový účet,

Výhody kreditní karty VISA Electron:
nulový poplatek za vydání kreditní karty VISA Electron
bezúročné čerpání po dobu až 45 dní a to pro hotovostní i bezhotovostní transakce, tzn. nejenom na platby u obchodníků, ale i na výběry hotovosti v bankomatech a na přepážkách bank
pojištění schopnosti splácet v případě ztráty zaměstnání, dlouhodobé nemoci, invalidity, nebo úmrtí – je zahrnuto zdarma jako součást karty
povinná měsíční splátka – 1/20 čerpané částky + vyměřené úroky – nižší finanční zatížení rodinného rozpočtu
možnost vydání až dvou kreditních karet k jednomu úvěrovému účtu
kombinace kreditní karty se službami MojeBanka a Expresní linka pro vyšší pohodlí a flexibilitu
možnost požádat o kreditní kartu on-line přes internetové bankovnictví MojeBanka
možnost vybrat si, zda budou poplatky hrazeny z úvěrového rámce nebo z běžného účtu (pro klienty s běžným účtem v KB)
možnost zvýšení úvěrového limitu

chce to po Vás PIN kód !!!!!!!!!

Další odpovědi
hanulka11

já bych si zavolala na cetelem a zeptala se – jistota je jistota