sajulka

co je to kouřové líčení?

Nejlepší odpověď
Džuls

Teraz je to veľmi moderné a obľúbené líčenie očí. Do vnútorného kútika oka ide svetlý tieň, ktorý postupuje tmavším a tmavším. Je potrebné to dobre rozpracovať, aby neboli vidieť prechody. Najlepšie to vynikne pri tmavších odtieňoch- napríklad začneš svetlučkou modrou , až pokračuješ k tomu najtmavšiemu odtieňu 🙂

Další odpovědi
iceT

http://www.pro­zeny.cz/magazin/kra­sa-a-moda/krasna-tvar/13229-sexy-kourove-liceni-tak-snadne

hanulka11

je to tzv. líčení do ztracena
začne se tmavším odstínem až po nejsvětlejší

Stephanie

Kouřové líčení se používá především na různé večírky, je to styl velmi tmavého líčení. Začíná se od velmi světlých odstínů do naopak velmi tmavých. :) Krásně se s tím oči zvýrazní! :))