redhead

Co je to „koupelna na klíč“ ?

Odpovědi
hanulka11

zadáš zakázku a pak jen přijdeš do hotového

BANAN93

zaplatíš a dostaneš klíč :D (nemusíš na to ani sáhnout)
Doplňuji:
v holem bytě řekneš tady chci koupelnu a máš jí

štamgast

Firma ji udělá do mrtě a předá ti od ní imaginární klíč, jako třeba domy na klíč.

terry

Stejnš, jako dům na klíč.
Řekneš co, kde a jak chceš a firma udělá celou koupelnu podle požadavků. Nemusíš sháně třemeslníky, materiál, čekat aby na sebe jednotlivé práce navazovaly a obkladač se nebude vymlouvat, že to zedník před ním udělal špatně, nebo že to vodák špatně připojil.

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.