HerbiG

Co je to korespondence????

Nejlepší odpověď
HOMER

Jedním slovem dopisování.

Další odpovědi
panenka

korespondence je psaní dopisu a pohledů

kenyrts

1. Definice: Friendly styk, vzájemná výměna ze zdvořilosti, obzvláště, pohlavní styk mezi osobami o prostředky z dopisů.
2.Definice: dopisy, které průchodu mezi zpravodajů.
3.Definice: Vzájemná adaptace, vztah, nebo dohody o jedna věc k jinému, dohody, shoda, fitness, vztah.
4.Definice: kompatibilita na pozorování, „tam byla žádná dohoda mezi teorií a měření“, „výsledky na dva testy byly v korespondenci“
5.Definice: podobnost o titulu z korespondence
6.Definice: (matematika) atribut o tvaru nebo vztah, přesné korespondence z formuláře na opačné straně s dělící linie nebo letadlo
7.Definice: komunikace prostřednictvím výměny z dopisů
8.Definice: funkce taková, že pro každý prvek jedné řady je unikátní prvek další soubor
9.Definice: vztah korespondence stupně nebo velikosti nebo množství