CO je to komisní prodej

Jak je možné podnikat v komisním prodeji?Co všechno lze prodávat touto formou?

Odpovědi
Jirka

Komisní prodej funguje tak, ze v pripade obleceni das do teto prodejny treba nejaky svuj svetr a kdyz se proda, tak z prodejni ceny tohot sveho svetru dostanes nejake procento a zbytek si nechava prave prodejna.

LuciJe

Podnikat v komisním prodeji možné je, prodávat lze prakticky jakékoliv zboží, jehož prodej je v naší zemi legální.

standa

To Jirka:
Rozdělení peněz je opačné, nějaké procento (obvykle 5–15%) si nechává prodejna a zbytek ´jde´ za prodávajícím.