Co je to kokosová moučka?Mohu si jí sama udělat?

Nejlepší odpověď
Losos

Jedná se pouze o slovní obrat, každopádně nic s moučkou v tom nehledejte. Je to klasický sypaný kokos, který koupíte v každém obchodě :) Jen velmi zřídka je to pojmenováno jako „kokosová moučka“ ..

Další odpovědi
hanulka11

Já bych řekla,že to je hodně jemně nasekaný kokos.Ten co koupíte dejte do drtiče a rozsekejte ještě na drobněji .Prodává se i hrubě sekaný kokos, v některách druzích cukroví je chutnější, než ten uplně jemný.
V receptech se uvádí kokosová moučka /myšleno tím drcený,sekaný , kokos/.Který se běžně v obchodě koupí.Já bych se s tím doma nedělala, protože když koupíte celý kokos- musí se nejdřív usušit, aby se mohl s úspěchem dobře rozdrtit či rozsekat.

fofbal

Buďte praktická, šetřete časem , klidně si tuto ingredienci kupte v merketu.