bolak

Co je to, kdo to ví?

http://img.pic­tureup.cz/29062012­/a4731772bbc9c616ce28043­e64a3059497fd0ad8­.jpg
Doplňuji:
ó, takhle brzo? :)

to sem čekal že to vydrží dýl…

manon: zkus ještě tohle, jestli si troufneš > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-uprostred-ranni-proplachnuti-hlavy

Nejlepší odpověď
manon

karimatka? :)
Doplňuji:
:)) Troufnu si na kdeco, ale zatím v tom vidím jedinou podobnost, slova začínají na p, d nebo b, které jsou při otáčení tak nějak stejnavá :) Uspořádání do kruhu by cosi takového umožňovalo. Což je řešení, které se mi ani zamák nelíbí, přiznávám :) Budu hledat další. Ale nebudu mít čas hned :)

Další odpovědi
quentos

kovová verze volskýho voka?
Doplňuji:
pusinka50> karimatka … matka na hromádce kari :{D> pěkný, to by mě nenapadlo

Kohut57

Karimatka je dobrá, to druhé bych řekl zrcadlo

Deli

Matice a piliny…? Nebo je v tom nějaký háček?

pusinka50

Může mi sem někdo napsat, co to tedy znamená, jsem z toho drobátko jelen, já a abstraktní představivost nejdeme nějak dohromady?

manon

To druhé bude jehla :)

bolak

né bude jehla, ale už je jehla ;)

napiš mi za ta dva dny do interní pošty a připomeň se, já ti dám nominaci, zatím nechci uzavírat otázku, ok?

manon

:) Mně nejde tedy o nominaci, spíš o to, že odpověď se ani nezobrazí – no nevadí. Jinak potřebuji vysvětlit ten polymer :), tam jsem se zatím nechytla. A kdybych já byla autorem, tak bych ten balík slámy- sena nahardila Monetovým obrazem. Maloval krásné kupky sena.

bolak

to je přece diacetylmorfin…a ten se aplikuje jak? ;)

manon

Ahááá . Netuším, ale asi to do lidí bodají :)

bolak

pusinka50: ne, to bys z toho pak neměla radost :)

manon

Tak to zkusím s tou osmičkou :)

bolak

…ani desítka a dokonce ani dvanáctka

bolak

manon: hledej raději dál ;)

až na to přijdeš, tak budeš vědět že s na to kápla…stejně jako tady

bolak

Deli: háček