Hara

Co je to? Je to červeno – bílé, má to okna, dveře, 3 garáže, 3 hasičské cisterny, 2 automobilové žebříky,

zásobovací cisternu s vodou, technický vůz, 2 velitelská vozidla, jedno malé záchranářské auto, 2 sanitky, helikoptéru, hodiny, malou televizi, popelnici, sirénu, koupelnu, počítač, telefon a mnoho dalšího …
Doplňuji:
Tak já vám to řeknu, víceméně ste měl pravdu každý, je to moje nová Legová hasičská stanice

Nejlepší odpověď
kapka

Že by opět Lego?

Další odpovědi
hanulka11

Asi nějaká hasičská zbrojnice -nebo tvoje fantazie, kterou sis vysnil

led

Volajte 112

Mili @

😁 !!!

kapka

Vás to Lego hodně baví, co? Viz Vaše odpověď zde http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sbirate-neco

Hrajete si s ním taky nebo ho jen sbíráte? Kolik Vám je let, jestli se můžu zeptat?