pravo123

Co je to intranet ? Mám ho v telefonu a nevím jak ho mám použít.

Nejlepší odpověď
Tombik

To je zajímavé, že ho máte v mobilu. Intranet je totiž alternativa internetu, až na to, že je to síť privátní (veškerá data jsou uložena v zařízení). Intranet se používá třeba ve firmách, např. pro evidenci apod. Jen tak pro zajímavost, co se stane, když intranet otevřete a jaký telefon vlastníte?

Další odpovědi
dudu

Intranet je něco jako firemní internet a vstup do něj je přísně chráněn a účastníci monitorováni.

„Intranet v telefonu“ slouží spíše pro lidi, kteří pracují v nějaké větší firmě a využijí možnost přístupu k datům na firemním serveru. Konfigurační údaje poskytuje správce sítě, ale soudě dle dotazu, tato funkce asi pro Vás nebude mít využití.

pravo123

Teď se dívám a když intranet otevřu tak naskočí : Zásady VPN nejsou nainstalovány. Jinak vlastním telefon Nokia E63 :)