Lochnes

Co je to imunita?

Nejlepší odpověď
iceT

V užším slova smyslu znamená termín „imunita“ naprostou odolnost organismu proti chorobě.Poslanecká nebo diplomatická imunita je zase jiný pojem,to je diplomat či politik chráněn před zákony,že se na něj jen tak policajt nevrhne se zatykačem.Diplomata v cizí zemi zase ochraňuje to,že je z cizí země, takže se na něj taky jen nikdo nemůže vrhnout se zatykačem.Ale není to zcela přesná definice.

Další odpovědi
mosoj

http://www.med­.muni.cz/patfyz/tmbg/Pro­tilatky_MM.pdf

A ta poslanecká nestojí ani za řeč !

edeltrudak

Obranyschopnost člověka proti nemocím,jsou nemoci např. HIV při kterém imunita klesne ze 100% na 20% :) hodně ovoce,zelenina a některá jídla imunitu posílí

Jana5678

S příchodem podzimu se snažím dětem dávat ještě více vitamínů, aby měly silnější imunitu. Kromě vyvážené stravy a dostatku pohybu pro ně ještě kupuji přírodní doplněk stravy <a href=„https:/­/www.senzamedi­cal.cz/senza-colostrum-pro-deti-kravske-kolostrum-60-tobolek/“>Senza Colostrum pro děti</a>. Díky pravidelnému užívání jsou zdravější, a to dokonce i v chřipkovém období. Takže si můžeme užívat v zimních radovánek třeba na svahu.

Gabullka

Jaký máte názor na colostrum? A hlavně jaké myslíte, že je účinnější? Kravské nebo kozí?

JarkaHor

Jsem za kravské. Sama ho užívám a dávám ho i oběma dětem. Doporučila bych spíš něco přírodního, jako má Colvia.

hanak884

Tak já zatím zkouším co vy? máte nějaké novinky? nové tipy?

modrokakocka

co je tedy podle vás naprosto nejlepším řešením a na sto procent budete mít dobrou imunitu a tak, jde to vůbec zařídit??

hanak884

lidičky, moc díky za tipy, díval jsem se a dokonce jsem i sám hledal a koupil :D takže vyzkouším a pak vám napíši jak jsem spokojený, nespokojený

adelickaa

Já, teda doma používáme https://www.al­taherba.cz/ah-sirup-14-bylin a docela super, však si pročtěte a uvidíte jestli by vám mohlo vyhovovat

kocicinka2

tak to neznám, ale klidně bych mohla vyzkoušet kde přesněji to najdu? Nikdy jsem o tom neslyšela, ale ráda bych zkusila

hanak884

máte někdo zkušenosti s nějakými obchody s bylinkami kde je něco na podporu imunity? Koukal jsem se a našel jsem jen od altaherba sirup 14ti bylin, ale nemám zkušenost, nevíte? Nebo tipy?

koreg

Na imunitu doporučuji přírodní antioxidant https://www.bo­naloka.cz/posi­leni-imunity/. Začala jsem používat a už jsem asi půl roku nebyla vůbec nemocná.