badislav

Co je to hemeroid?

má to něco společného s prdelí?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano

Další odpovědi
quentos

ano, jedná se o patologické rozšíření žil v řitním otvoru nebo v konečníku (čili v prdeli). Srov. zdroj

Zdroj: slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/hledat?typ_hle­dani=prefix&typ_hle­dani=prefix&ci­zi_slovo=hemer

BENYTA

Někde na netu jsem četla,že u všech lidí je to stejné,jen u uživatele BADISLAV se to prý vyskytuje v místech,kde mají jiní lidé MOZEK.
Doplňuji:
Čerstvé zprávy z netu – prý to není jen BADISLAV,ale i jiní,prý Mr.Coki tím také trpí…

panenka

Ano má
Hemoroidy jsou vlastně ze stejné skupiny nemocí jako křečové žíly na dolních končetinách.Jen se vyskytují v jiné části těla a mají jiný název.
Je to onemocnění konečníku, kdy oslabené žilní stěny v okolí konečníku při zvýšené zátěži nevydrží tlak krve a udělají se na nich výdutě neboli varixy. Onemocnění žil v oblasti konečníku může být buďto vrozené nebo získané (např. nevhodným stravováním).

Zdroj: http://www.stop­hemeroidy.cz/o-hemoroidech.php

Mr.Coki

To mám myslim že v puse ae už jsem ho rozkous.nedopo­ručuji jíst =)