Peter Kus

Co je to havajská masáž?

Nejlepší odpověď
Dismas

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.
V žádném případě tato masáž nebolí!
Tato masáž zahrnuje masáž rukou, dekoltu, nohou zepředu, nohou zezadu, hýždí, zad a šíje. Jedná se o jednu z nejluxusnějších masáží.

Zdroj: http://www.umeni-doteku.cz/HAVAJSKA-MASAZ-LOMI-LOMI54.html

Další odpovědi
MCPC

Havajská masáž pomáhá uvolnit svalové spazmy, únavu a napětí pomocí speciálních masážních technik, při nichž využíváme nejen prsty, ale také předloktí.Této technice se říká Lomi Lomi – volný překlad : jdeme spolu tam, kde voda klidně plyne. Tradiční Havajská masáž využívá též aroma olej, který uvolní myšlenky a dopřeje naprostou relaxaci těla.Tato masáž se dá též provádět i lávovými kameny. V Českých Budějovicích mám vyzkoušené v Mapeku za slušnou cenu.