Co je to fragy? Je to na Internetu.

Někdo tam napsal: že bude k tomu potřebovat vaše fragy. Tak jestli náhodou víte co to je. Potřebuje fragy a hledá na jiném serveru ubytování.
(http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-moc-je-riskantni-ubytovat-do-podnajmu-neznamou-osobu-kdyz-chce-treba-odvratit-vykon-exekuce)
Já fragy nemám.

Odpovědi
Efchen

A nemůže to nějak souviset s německým slovesem fragen-ptát se? ;)

Fyzik

Frag grenade je zbraň z počítačových her (možná se tomu tak říká i doopravdy, nevím), frag je taky akt zabití hráče v počítačové hře (kdo má v DM modu nejvíc fragů, vyhrává…)

Tak asi někdo potřebuje ty frag granáty, aby je naházel do domu, a tak hledá na serveru nové ubytování.

Nebo to možná znamená ještě něco jinýho.