nikeroska

co je to fiskální pakt?

Nejlepší odpověď
annas

Účelem „fiskálního paktu“ je vynutit „rozpočtovou disciplínu“ tak, aby současnou euro-krizi bylo možno omezit a v budoucnu tak krize i odvrátit. Krátkodobě to znamená udělení další moci Evropské centrální bance (ECB) k rozšíření svých rezerv tak, aby mohly pokračovat výkupy hroutících se zemí podrobených vynuceným pravidlům. V delším výhledu tento pakt uvádí do provozu nástroj k vnucení mechanismu evropské stability, jenž má v červenci nabýt účinnosti.

Další podrobnosti v odkazu

http://ac24.cz/zpra­vy-ze-sveta/198-evropsky-fiskalni-pakt-cili-financni-diktatura

Další odpovědi
Drap

Tvrdé finanční nařízení, finanční diktatůra
http://ac24.cz/zpra­vy-ze-sveta/198-evropsky-fiskalni-pakt-cili-financni-diktatura

annas

Drape, uvedli jsme stejný zdroj. Když jsem odesílala odpověď, poprvé se mně objevila zpráva, že mám čekat, že se můj požadavek vyřizuje. Načítání trvalo dost dlouho. Když jsem viděla otázku, žádná odpověď ještě nebyla vložená.

bolak

Myslím že Drap to zas tak moc neprožívá, ten už je dávno za horama.
Je to pilná včelička, zatím co my dva si tu píšem, on už stihl odpovědět na dalších 311 otázek. :)

annas

Drap určitě ne. Ale najdou se jiní.

briketka10

annas mě se to taky ale stalo na monitoru hláška jako k°°°a VÁŠ POŽADAVEK SE VYŘIZUJE no tak, že by sis z toho dělat hlavu prosím Tě :)

bolak

Jó, jak už jsem tu někomu psal, je to asi nějaká nová vychytávka ;)
Jeden z požadavků, kterej jsem posílal adminům bylo aby opravili to vkládání několika totožných otázek za sebou. Protože někdy je to prostě tak strašně pomalý, že každý kliknutí trvá 10 vteřin a nováčci to většinou nevydržej, myslej si že se nic neděje a tak klikaj a klikaj pořád dokola a pak se na zdi objeví 10 stejnejch otázek. Tak tohle je zřejmě nějaký provizorní řešení, aby lidi viděli že se skutečně něco děje a neklikali.

A nebo je tu prostě jenom tolik lidí, že musíme čekat ve frontě jako na vobědě…

arygnoc

tá hláška na hnusnom tmavošedom pozadí sa mi ukazuje po každom vkladaní otázky či odpovede.
Server proste nestíha.

briketka10

já už to mám dobrý asi to bylo špatným počasím nebo opravdu servrem kdoví ??