Avatar uživatele
nikeroska

co je to fiskální pakt?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4318 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Účelem „fiskálního paktu“ je vynutit „rozpočtovou disciplínu“ tak, aby současnou euro-krizi bylo možno omezit a v budoucnu tak krize i odvrátit. Krátkodobě to znamená udělení další moci Evropské centrální bance (ECB) k rozšíření svých rezerv tak, aby mohly pokračovat výkupy hroutících se zemí podrobených vynuceným pravidlům. V delším výhledu tento pakt uvádí do provozu nástroj k vnucení mechanismu evropské stability, jenž má v červenci nabýt účinnosti.

Další podrobnosti v odkazu

http://ac24.cz/zpra­vy-ze-sveta/198-evropsky-fiskalni-pakt-cili-financni-diktatura

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Tvrdé finanční nařízení, finanční diktatůra
http://ac24.cz/zpra­vy-ze-sveta/198-evropsky-fiskalni-pakt-cili-financni-diktatura

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Drape, uvedli jsme stejný zdroj. Když jsem odesílala odpověď, poprvé se mně objevila zpráva, že mám čekat, že se můj požadavek vyřizuje. Načítání trvalo dost dlouho. Když jsem viděla otázku, žádná odpověď ještě nebyla vložená.

před 4318 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Myslím že Drap to zas tak moc neprožívá, ten už je dávno za horama.
Je to pilná včelička, zatím co my dva si tu píšem, on už stihl odpovědět na dalších 311 otázek. :)

před 4318 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Drap určitě ne. Ale najdou se jiní.

před 4318 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

annas mě se to taky ale stalo na monitoru hláška jako k°°°a VÁŠ POŽADAVEK SE VYŘIZUJE no tak, že by sis z toho dělat hlavu prosím Tě :)

před 4318 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Jó, jak už jsem tu někomu psal, je to asi nějaká nová vychytávka ;)
Jeden z požadavků, kterej jsem posílal adminům bylo aby opravili to vkládání několika totožných otázek za sebou. Protože někdy je to prostě tak strašně pomalý, že každý kliknutí trvá 10 vteřin a nováčci to většinou nevydržej, myslej si že se nic neděje a tak klikaj a klikaj pořád dokola a pak se na zdi objeví 10 stejnejch otázek. Tak tohle je zřejmě nějaký provizorní řešení, aby lidi viděli že se skutečně něco děje a neklikali.

A nebo je tu prostě jenom tolik lidí, že musíme čekat ve frontě jako na vobědě…

před 4318 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

tá hláška na hnusnom tmavošedom pozadí sa mi ukazuje po každom vkladaní otázky či odpovede.
Server proste nestíha.

před 4318 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

já už to mám dobrý asi to bylo špatným počasím nebo opravdu servrem kdoví ??

před 4318 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek