Pokročilý

co je to fiskální pakt?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Účelem „fiskálního paktu“ je vynutit „rozpočtovou disciplínu“ tak, aby současnou euro-krizi bylo možno omezit a v budoucnu tak krize i odvrátit. Krátkodobě to znamená udělení další moci Evropské centrální bance (ECB) k rozšíření svých rezerv tak, aby mohly pokračovat výkupy hroutících se zemí podrobených vynuceným pravidlům. V delším výhledu tento pakt uvádí do provozu nástroj k vnucení mechanismu evropské stability, jenž má v červenci nabýt účinnosti.

Další podrobnosti v odkazu

http://ac24.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Tvrdé finanční nařízení, finanční diktatůra
http://ac24.cz/…

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Drape, uvedli jsme stejný zdroj. Když jsem odesílala odpověď, poprvé se mně objevila zpráva, že mám čekat, že se můj požadavek vyřizuje. Načítání trvalo dost dlouho. Když jsem viděla otázku, žádná odpověď ještě nebyla vložená.

Zlatý

bolak

Myslím že Drap to zas tak moc neprožívá, ten už je dávno za horama.
Je to pilná včelička, zatím co my dva si tu píšem, on už stihl odpovědět na dalších 311 otázek. :)

Zlatý

annas

Drap určitě ne. Ale najdou se jiní.

Zlatý

briketka10

annas mě se to taky ale stalo na monitoru hláška jako k°°°a VÁŠ POŽADAVEK SE VYŘIZUJE no tak, že by sis z toho dělat hlavu prosím Tě :)

Zlatý

bolak

Jó, jak už jsem tu někomu psal, je to asi nějaká nová vychytávka ;)
Jeden z požadavků, kterej jsem posílal adminům bylo aby opravili to vkládání několika totožných otázek za sebou. Protože někdy je to prostě tak strašně pomalý, že každý kliknutí trvá 10 vteřin a nováčci to většinou nevydržej, myslej si že se nic neděje a tak klikaj a klikaj pořád dokola a pak se na zdi objeví 10 stejnejch otázek. Tak tohle je zřejmě nějaký provizorní řešení, aby lidi viděli že se skutečně něco děje a neklikali.

A nebo je tu prostě jenom tolik lidí, že musíme čekat ve frontě jako na vobědě...

Zlatý

arygnoc

tá hláška na hnusnom tmavošedom pozadí sa mi ukazuje po každom vkladaní otázky či odpovede.
Server proste nestíha.

Zlatý

briketka10

já už to mám dobrý asi to bylo špatným počasím nebo opravdu servrem kdoví ??

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.