Zubřík

Co je to ebay.com ?

Ahoj, co je to ebay ? Tam se dají sehnat věci levněji ? A jak je to s dopravou (cena). A kdo vlastní ebay ? Děkuji :))

Nejlepší odpověď
marci1

Otázky a odpovědi, týkající se ebay : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=ebay

Další odpovědi
led

ebay je nadnárodná spoločnosť, ktorá pomocou internetu sprostredkováva predaj a kúpu tovaru fyzickým osobám.
Ceny sú
1 – veľakrát dražobnou dohodou, funguje to tak, že predávajúci navrhne cenu, v prípade viacerých záujemcov si kupujúci záujemca cenu navyšuje.
2 – pevnou hodnotou, ktorú predávajúci navrhne.
Predaj je termínovaný, v prípade nepredajnosti sa sťahuje z ponuke, alebo znižuje výkričná cena.
Ďalej nájdete v predajných a registračných podmienkach jednotlivých národných pobočiek.