co je to DRIVER CURE ?

mam stahnuty driver cure ale v anglictine tak potrebuju presne charakterizovat tento program,moc dik

Nejlepší odpověď
kenyrts

Máte problémy s vaší tiskárnu, skener, media player, nebo grafický adaptér?
DriverCure je odpovědí na vaše problémy! Tento rychlý a snadný-k-používat software stáhne a nainstaluje téměř okamžitě, kontrola celý počítačový systém k odhalení, které ovladačů hardwaru a softwaru vyžadují. Zaměstnávání komplexní databáze, abyste se ujistili, že máte správný a nejaktuálnější verze všech vašich potřebné ovladače, DriverCure je kompatibilní s Windows ® XP 32-bit, Windows Vista ® 32-bit a 64-bit a Windows ® 7 32-bit a 64-bitové operační systémy. Použití nové, progresivní systém, e-mail oznámení, DriverCure vám vědět, kdy nová aktualizace ovladačů jsou k dispozici – To prostě nemůže být jednodušší!

Windows a logo Windows jsou ochranné známky skupiny společností Microsoft
Nejnovější ovladače Nejoblíbenější Ovladače Zobrazit Prodejci Kategorie Hardware
Nejnovější ovladače »
Není snadné udržet zvládnout všechny nové ovladače hardwarových zařízení jsou k dispozici. Tato sekce umožňuje zobrazit 100 nejnovější ovladače přidány do databáze ParetoLogic DriverCure, která je stále rozšiřuje.

Mnoho společností aktualizace ovladačů pro tiskárny, skenery, monitory, síťové adaptéry nebo dokonce i software, více než jednou ročně. Toto dělá to nemožný pro rušnou osobu, aby jejich řidiči zcela aktuální. ParetoLogic DriverCure se stará o to pro vás sledování více než 4000 softwarových aplikací a více než 3000 výrobců hardwaru. ParetoLogic DriverCure sleduje řidičů z nejznámější společností, jakož i ty, od menších, a přichází firem.