Michal Kole

Co je to dnes za šikanózní módu chodit s několika měsíčními dětmi do bazénu?Rodiče je potápí a nedají jím kolíček na nos

Nejlepší odpověď
Drap

A proč ne. Člověk se vlastně z vody narodí do sucha. Jak vidět, tak jim to očividně nevadí a plavání prospívá zdraví

Další odpovědi
MacChill

aspoň budou umět plavat všemi způsoby, uplavat 50m pod vodou a když se stanou herci/herečkami tak nebudou na plavací scény potřebovat dubléra…

ReHu

Proč by měly mít kolíček na nose?
Dřív používali kolíček pouze závodní plavci a i tak jen někteří, a pak vodáci na divoké vodě pro případné eskymáky.

anonym

A prečo si myslíte, že miminka po narodení plačú? Lebo nemajú vodu na plávanie
Doplňuji:
Miminka sa skôr naučia pohybovať vo vode ako väčšie deti, pretože ešte nemajú pocit strachu