Co je to demoverze?

Já prostě nevím co je to demo,neboli demoverze stáhla jsem si už moc her akorát mě nejde do hlavy co to je demoverze....­.Prosím odpovězte na e-mail.
Předem děkuji

Odpovědi
dave09

Demoverze hry je určená pouze k vyzkoušení krátké části hry. Dává možnost zájemcům o hru vyzkoušet si ji. Pokud se jim hra líbí, můžou si koupit plnou verzi hry.

demoverze – zadarmo, omezená (můžete si zahrát pouze krátkou část hry)

plná verze – placená, hrajete celou hru se všemi jejími možnostmi

Jivinho

Demoverze neboli ukázková verze, která většinou slouží k nalákání kupců. Pokud se vám líbí Demo, tk si koupíte i Full verzi, pokud ne, tak opačně.

Krugerka

Demoverze tzn. že to není celá hra ale jen nějaký usek hry na ozkoušení..když se hra zalíbí můžete si pak někde stáhnout plnou verzi hry;-)