Avatar uživatele
Sůwa

Co je to „chytrá televize“?

Napsal mi to >Bedy< v mailu, ale možná nejsem jediná, která netuší co to je. Konkrétně jde o Panasonic TX-L32E6E, který mi doporučil >Mosoj<. Já zas tak úplně mimo odpovedi.cz nebyla… ☺

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, johana 56, Damiana, briketka10, Bedy, gagaga před 3903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Chytrá televize je televize, která má možnost připojení k internetu a umí pracovat s aplikacemi, které si můžete stáhnout z internetu. Je tam i podpora „nového teletextu“ HbbTV..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
FOX.IK

Proste vec na tahani penez z lidi:-D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

kdyby jste měli alespoň trocha (co by se za nehet vešlo) úcty k lidem, kteří zde chodí na poradnu, možná by se to tady fakt chytlo. Už jen pouhý pohled na 6× zajímavou otázku způsobí v návštěvnících stránek potřebu pochopit, o čem je. Což pro lidi, pohybující se mimo váš bussines s elektronikou, je prakticky nemožné, tudíž uživatel stránek se tady dostává do hodně velkých rozpaků. Nemáte zač. Pošlete dál ,)

před 3902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kablik

chytrá televize je ta kterou sice dokážete spustit tím že ji zapojíte do sítě ale tím vaše znalosti v obsluze TV v podstatě končí a vy jen zoufale zíráte na asi 50 tlačítek na ovladači, pak náhodně mačkáte tlačítka a tím se dostáváte ještě do horší situace nebot každé zmáčknutí vám nabídne pokyn s nímž si absolutně nevíte rady, po třech dnech neúspěšných pokusů pomalu docházejí baterie v ovladači a vy jdete se sklopenou hlavou za zkušenějším sousedem aby vám poradil jak dál, nakonec se vám podaří shlédnout nějaký pořad s perfektním obrazem který „blbý TV“ nikdy nedokázaly, já už se sním po roce celkem přátelím, ale vím že ještě spoustu funkcí předemnou tají, jenže jsou to funkce jen pro funkce a k provozu je vůbec nepotřebuju…fandím chytrým televizorům…i novým uživatelům…

před 3903 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Tak to ta moje televize zas moc chytrá nebude, protože jsem ovládání zvládla za pár minut. Pravda ovšem je, že zatím není připojena na internet a webkameru taky nemá 🙂

před 3903 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

a taky má webkameru na videohovory, ale může i šmírovat a uživatel o tom ani neví.

před 3903 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika