Co je to chybologie?

Vadí vám chyby tak by jste se měli zaměřit na studium chybologie aby z vás byl profesionální chybolog který profesionálně eliminuje chyby.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jiná možnost

Omyl obvykle chápeme jako negativum. Omyl je však hrdinou tvořivosti, vynalézavosti, svobody, dobrodružství a evoluce.

Zdroj: http://www.ces­kapozice.cz/ma­gazin/recenze/chy­bologie

Další odpovědi
bolak

Jiná možnost

Chybologie je jiná možnost.

Jinak myslim že se hanulce11 líbíš, všim sem si že to mezi váma tak nějak jiskří…

hanulka11

Nesmysl

Doplňuji:
jako tvoje otázky