Slezsky fc

Co je to choreo ?

Nejlepší odpověď
Pájo

1. choreo-
z řeckého khoreios, od tance khoros
živé umění / Balet… (např. choreografie)

2. Correo je open source poštovní klient pro platformu Mac OS X, který je založen na Mozilla Thunderbirdu a některé součástí přebírá z webového prohlížeče Camino. Cílem projektu je vytvořit poštovního klienta založeného na platformě Mozilla, který bude více splývat s prostředím Mac OS X. Correo tak využívá podporu frameworku Cocoa, obsahuje integraci se správou hesel Mac OS X (Keychain) či systémovou správou kontaktů.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Co­rreo

Další odpovědi
Conchus

choreo- může být předpona od např. choreografie. To si už najdeš sám.

Wang

Taky to může být choreA jako onemocnění:
Huntingtonova choroba, zkráceně Huntington či HD, dříve známá jako Huntingtonova chorea. dědičné neurodegenerativní onemocnění mozku[1] charakteristické nekoordinovanými trhavými pohyby těla a snížením mentálních schopností postihující jedince obojího pohlaví.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Hun­tingtonova_cho­roba