Co je to cápek ?

Nejlepší odpověď
dagry

U nás ve Slezsku se výraz „cápek“ používá pro takového, jakoby neomaleného chlapíka.

Další odpovědi
quentos

tipnul bych to na zdrobnělinu slova cáp – druh ovce s dlouhou vlnou, vyšlechtěné z muflona.

tesss88

Ja to slysela poprve nekde v sev.cechach,kdyz na nadrazi nejaky kluk zavolal na mojeho chlapa „hele cápku,nemáš voheň“ u nás na morave se rika týpek,u nich v cechach cápek.