co je to brans? hostina,barbe­que,recepce

v pohostinstvi neco jako hostina?

Nejlepší odpověď
annas

Nejde o výraz brunch? Je to původně americké pojmenování, které vychází ze spojení breakfast (snídaně) a lunch (oběd). Snídaňo-oběd v současné době restaurace pořádají nejvíce bufetovou formou od 10 h do 14 h. Obvykle se podává klasický snídaňový mix – vajíčka, slanina, párky, toasty, omelety, ke kterému se přihodí oblíbené obědové položky -mořské plody, slané koláče, americká kuchyně, jednohubky, ovoce, zelenina atd.

Zdroj: http://www.va­reni.cz/trendy/brun­ch-snidane-a-obed-v-jednom/