sosák

Co je to brána windows defender a čemu pomáhá zabránit? Jak funguje brána windows defender?

Nejlepší odpověď
beer

„Windows Defender (známý též pod původním jménem Microsoft AntiSpyware) je softwarový produkt společnosti Microsoft na ochranu proti spyware pro Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008 a Windows 7. Je k dispozici ke stažení na stránkách společnosti Microsoft či jako integrovaná součást Windows Vista/7.“
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Win­dows_Defender
Doplňuji:
V odkazu je navíc i vše podstatné nač se ptáš.
P.S.: příště stačí zadat do Google ))

Další odpovědi
mosoj

Ve W 7 žádný Defender není. Tam je AntiSpyware součást hodnotného antivirového programu Microsoft Security Essentials.