Co je to bago a co znamená…

…že baguju?!
Doplňuji:
Hanulko,s kama si ?

Odpovědi
hanulka11

asi žvýkáš tabák-bajo je porce tabáku, kterou si dáváš do úst

kropitko

Hanulka má pravdu a nebo by to také mohlo být BAGO, BENŽO – drsný, tvrdý kartáč na násadě, který mladý voják používá k čištění podlahy. … BAGOVAT – čištění podlahy za pomoci mazláku a baga.

Zdroj: http://armada­.apbest.cz/slan­g/slang.html

Terryle

Já znám bago jako fotbal nebo hokej na jednu branku, část lidí brání a část útočí, a jakmile daj útočníci gól, prohodí se role. Super trénink pro brankáře, aby se neflákal (a trénink i na jeho hlavu, aby neustále stíhal přepnout, kdo je s ním a kdo proti :)

dudu

sousto žvýkacího tabáku
nedopalek doutníku
bago (vinná réva) – odrůda vinné révy
lidový výraz pro improvizovanou míčovou sportovní hru podobnou malé kopané
zdroj: Wiki

anonym

Ano,myslel jsem žvýkání tabáku,které jsem prováděl,když jsem fáral na šachtě Jakub!