Co je to anembryomola?

Nejlepší odpověď
vyneve

pro lepší pochopení slova „bezplodové“- se vyvýjí jen placenta, ale embryo žádné. je jen otázka času, kdy dojde k potratu…

je dosti možné, že lékaři udělají revizi dutiny děložní (kyretáž), aby nezůstali zbytky placenty- velké riziko krvácení a závažné infekce

Další odpovědi
Greneia

Bezplodové těhotenství, tento problém lze zjistit cca v 6.týdnu těhotenství.

Bohužel ale nevím, na co se ptáte, zda na význam, či na něco dalšího, tudíž ode mne vše.