abiola

Co je to ADSL, VDSL a xDSL?

Odpovědi
jirka F

Asymmetric Digital Subscriber Line – Vyznačuje se asymetrickým připojením, kdy je rychlost dat přenášených k uživateli vyšší než rychlost dat nejčastěji využívaný typ DSL

Very High Speed DSL – je DSL technologie umožňující rychlejší datový přenos přes existující telefonní vedení

Digital Subscriber Line – je technologie, která umožňuje využít stávající vedení telefonu nebo kabelové televize pro vysokorychlostní přenos dat.

všechny technologie jsou většinou vázáni přes DSL

Admin2

Uživateli jirka F

„Uvádějte zdroj
Je naprosto v pořádku používat on-line zdroje pro odpovídání na otázky. Pokud čerpáte z nějakého zdroje, uveďte tento zdroj a nechte uznání tomu, komu patří.“

Např. .
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Asymmetric_Di­gital_Subscri­ber_Line
atd.