Damiana

Co je to Adobe flash player a k čemu přesně slouží?

Často na mně vyskakuje požadavek, že je zapotřebí ho nainstalovat pro některá přehrávání. Nevím, ale přesně co to je. Klikla jsem na odkaz a nešlo to stáhnout pro iPhone4 ani iPad2. Jde to zdarma? Díky.

Nejlepší odpověď
Zbynas

Flash player slouží k zobrazování většinou webových stránek naprogramovaných ve flashi. Ale moc jich není a když už, tak mají i nefleshovou (mobilní verzi).

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Slouží k zobrazování flash souborů, které se používají při tvorbě webů. soubory ve formátu swf :) Nejčastěji se setkáš ve flashi s video přehrávači/hra­mi/reklamami