Elaela

Co je to AdBlock a jak a kde se dá odblokovat?

Odpovědi
anonym

Blokuje reklamy.
K čemu ho odblokovávat, a jak? Přemýšlej…

ivzez

AdBlock je doplněk do prohlížeče a pokud se musíte ptát, co to je,
není podle mne pravděpodobné, že byste si jej nainstalovala.

Některé weby mi hlásí, že mám nainstalovaný AdBlock
nebo jiný software blokující reklamy a vybízejí mne k jeho
vypnutí, přestože žádný takový doplněk nepoužívám.
U těchto webů většinou stačí jim zakázat JavaScript.

A pokud se chcete zeptat, jak vypnout JavaScript, doplňte, který
prohlížeč používáte a pokračujte tady (nezakládejte novou otázku).

pusinka50

Adblock blokuje reklamy na web stránkách. Otevři klasicky prohlížeč, úplně nahoře na liště vpravo (pod „křížkem) jsou nad sebou 3 vodorovné čárky. Klikni na ně. V objevyvší se tabulce klikni na "Nastavení“. Pak klikni v levém sloupci nad Nastavením na „Rozšíření“. Objeví se stránka, kde jsou tvá nastavení, vč. nastavení Ad-bloku.

Odklikávám ho jen v případech, kdy se mi nezobrazují např. videa na streamu. Jinak ho mám zaškrtnutý.