Co je to ABS ?

Našel jsem inzerát že hledají montážního dělníka a bylo tam napsaný: možno ABS,nerozumím tomu,prosím poradíte mi?
Děkuji

Nejlepší odpověď
Lencis

Domnívám se že jde o absolventa

absolvent (dle zákoníku práce)
zaměstnanec vstupující do pracovního poměru na práci odpovídající jeho kvalifikaci, jestliže celková doba jeho odborné praxe nedosáhla po úspěšném ukončení studia (přípravy) dvou let, přičemž se do této doby nezapočítává doba vojenské základní (náhradní) služby nebo civilní služby nahrazující tuto službu a doba mateřské nebo rodičovské dovolené