Co je to a jak to funguje?

Neuvěřitelné,ale až včera jsem si všiml,resp. věnoval pozornost jednomu tlačítku na notebooku.Je vedle hl.,kterým se vše zapíná.
Na něm je logo-odhadnul bych vrtule(škoda,že to zde nejde namalovat).Všimnul jsem si ho proto,že jsem dal včera aparátku „zahulit“. Byl už zpocený a těžce dýchal.Tak mě chytře napadlo – není to větrání? A pokud ano – má být zapnuto stabilně? Díky.
Doplňuji:
Návod nemám,dostal jsem ho bez.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ještě jsem se stím nesetkala a to už mám třetí noťas. A nemáte od výrobce návod???
Koukněte na net,jestli k Vašemu noťasi neztáhnete manuál,nebo tady napište novou otázku,jestli někdo nemá manuál přímo k tomu Vašemu.