Co je to a jak to funguje?

Taková podivnost,alespoň pro mě.Včera,po instalaci Aktualizací jsem si všiml,že mně přibyl nový prg.Ale nic jsem pro to neudělal. Vyskočil jak čertík z krabičky.Jmenuje se „REPAIRING“, podtitul-On Line Technologies.Projel jsem to testem-O.K.
Takže-lehké rozpaky.Je možné,že TO souvisí s AVS Registry Cleaner(em).Nechat,ne­bo ne? Díky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nevím neznám, ale jediné co doporučuji je to, že při instalaci vždy číst co se instaluje.
Pamatuji jak syn instaloval hry, kodeky apod. a pokaždé bezmyšlenkovitě klikal na next, next, next.
Že mu to tam nabízelo další programy nebo asociaci nijak neřešil. Pak se stalo, že mu nešlo přehrát video, protože kodeky se přebíjely.
Takže vždy alespoň trošku zauvažovat, zda to chci nebo ne.

Další odpovědi
anonym

Podivnosti v pc nesnáším. Minule s nějakým zvukovým editorem jsem nechtěně nainstaloval antivir online, Norton to byl. Nevěděl jsem o něm. Najednou se spustil a začal hlásit chyby a sledovací cookies které tam předtím nebyly. Takže je podivné používat neznámé programy – adwér.